Jaki ma rozmiar przeciętny penis?

Wielu naukowców próbował odpowiedzieć na pytanie mężczyzn i kobiet-na całym świecie chcą jasnych informacji na temat: jaki rozmiar jest przeciętny penis?

Zaprezentujemy Państwu fakty ze wszystkich badań naukowych na rozmiar penisa tak, że po zakończeniu czytania tego artykułu, poczujesz treść, że masz najbardziej dokładną odpowiedź na pytanie. A może będziesz mieć pewność co do własnego rozmiaru lub Twojego partnera penisa.

Opublikowane wyniki są często wprowadzane z informacjami na temat powszechnego niezadowolenia mężczyzn, czy ich penisy są wystarczająco duże, a jeśli partnerzy seksualni będą zadowoleni. Więc jaka jest prawda?

Biorąc pod uwagę wszechobecny wolny, łatwo dostępnej pornografii internetowej, a wzrost agresywnego marketingu przez firmy obiecujące większy penis poprzez wykorzystanie przedłużaczy i powiększalniki, łatwo jest zobaczyć, dlaczego prawda o męskiej długości narządów płciowych i obwód może mieć się zasłonięte.

Być może nie jest zaskoczeniem, a następnie, że naukowcy konsekwentnie stwierdzają, że mężczyźni mają podwyższone obawy o ich manokartach.

rozmiar przeciętny penis

Szybkie fakty na temat średniej wielkości penisa

Oto kilka kluczowych punktów o średniej wielkości penisa. Więcej szczegółów i informacji pomocniczych znajduje się w głównym artykule.

  •     Podczas 85 procent kobiet może być zadowolony z wielkości i proporcji ich partnera penisa, mężczyźni są mniej pewni siebie.
  •     Aż 45 procent mężczyzn wierzy, że mają małego penisa.
  •     W badaniach, Długość wiotki średnia od 7 do 10 centymetrów (2,8 do 3,9 cali).
  •     Obwód wiotki lub obwodu średnia waha się od 9 do 10 centymetrów (3,5 do 3,9 cali).
  •     Średnia długość długości od 12 do 16 centymetrów (4,7 do 6,3 cala).
  •     Obwód wyprostowany wynosi około 12 centymetrów (4,7 cala).

Kiedy jest zbyt mały rozmiar penisa?

Penis rozciąga się z tyłu za jąder-mierzone długości nie zawierają tej części.

Być może najlepszy miernik tego, co jest uważane za małego penisa jest podana przez próg stosowany przez lekarzy, gdy powiększenie prącia mogą być brane pod uwagę.

Naukowcy publikujący w Journal of Urology studiował rozmiary penisa 80  „fizycznie normalne ” mężczyźni, pomiar wymiarów prącia przed i po erekcji wywołane lekiem.

Po znalezieniu średnich rozmiarów, doszli do wniosku:

 „Tylko mężczyźni z wiotką długość mniejszą niż 4 centymetry [1,6 cali], lub rozciągnięty lub wyprostowany długość mniej niż 7,5 centymetrów [3 cale] należy uznać za kandydatów do wydłużania prącia. „

Rozmiar penisa – kobiety wydają się troszczyć mniej o to niż mężczyźni

Mężczyzna obawy o to, czy prącia rozmiar żyje do pragnienia kobiety wydaje się być w dużej mierze zagubione. I bezzasadne obawy o nieadekwatności nie są wspomagane przez fakt, że człowiek własnego widzenia jego penisa automatycznie sprawia, że wyglądają mniejszy niż do kogoś innego. Patrząc w dół na penisa z góry sprawia, że wydaje się mniejszy, w porównaniu z tym, jak wygląda prosto, lub z boku.

Widząc własnego penisa z tej perspektywy i być może porównując go z dodatkami innych mężczyzn z innej perspektywy, może, w związku z tym, wzmocnienie fałszywych pomysłów wielkości penisa. Ale czy kobiety mają bardziej wiarygodne postrzeganie?

Jedno z badań, opublikowane w British Journal of Urology International, zasugerował, że podczas gdy większość kobiet, niektóre 85 procent, były zadowoleni z wielkości i proporcji ich partnera penisa, mężczyźni byli mniej pewni siebie. Prawie połowa mężczyzn w badaniu (45 procent) uważała, że mały penis, ale naukowcy zgłosili, że mały rozmiar penisa był rzeczywiście rzadkie.

Niektóre 170 kobiet odpowiedziały kwestionariusze w innym badaniu, który stwierdził, że podczas gdy przywiązują pewną wagę do rozmiaru penisa, to tylko  „istotne ” znaczenie do  „mniejszości jasne ” kobiet. Podczas gdy większość ludzi obawy o centrum wielkości penisa na długość, kobiety są bardziej zainteresowani szerokości, według jednego badania. Badanie 50 seksualnie aktywnych kobiet, które zgłosiły, że dla dużej większości-9 na 10 kobiet-szerokość penisa była ważniejsza dla satysfakcji seksualnej niż długość penisa.

Dodaj komentarz