Jak pozbyć się niechcianej erekcji?

niechciana erekcjaErekcje są produktem zdrowej funkcji organizmu, która jest przydatna, gdy człowiek chce uprawiać seks lub masturbować. Czasami jednak erekcja zdarza się, gdy człowiek nie chce jednego. Jakie są najlepsze sposoby, aby zatrzymać niechciane erekcji?

Najbardziej oczywistym sposobem zatrzymania erekcji jest ejakulacja. To nie zawsze jest możliwe lub właściwe, więc może być pomocne, aby zrozumieć inne sposoby, aby pozbyć się jednego.

Jak erekcje zaczynają się na początku życia, w tym artykule również szczegółowo, jak rodzice mogą rozmawiać z dziećmi o erekcje.

Przegląd

Mężczyzna w dżinsy obejmujące niechciane erekcji z rękami nad jego obszarze krocza

To jest wspólne dla dorosłych mężczyzn doświadczenie erekcji wiele razy dziennie.

Erekcje zaczynają się na początku życia. Są zdrowe funkcje organizmu, które zdarzają się kilka razy dziennie dla większości mężczyzn. 2013 badania wykazały, że średnia Erekcja jest 5,6 cali długości.

W dorosłości, erekcje mogą się zdarzyć, gdy człowiek jest podniecenia seksualnego lub z innych powodów. Różne rodzaje erekcji obejmują:

 •     Reflexogenic: te występują w odpowiedzi na dotyk.
 •     Psychogennych: te zdarzają się w odpowiedzi na myśli seksualne lub fantazje.
 •     Nocturnal: te zdarzają się, gdy człowiek śpi. Średnio człowiek doświadcza pięciu z tych nocy, a oni trwać średnio 30 minut.

Testosteron odgrywa rolę w erekcji. W erekcji, niewielka ilość krwi przemiesza się do penisa. To działanie, wraz z hormonów, mięśni, i nerwów, sprawia, że penis.

Erekcje sprawiają, że stosunek płciowy jest możliwy, ale posiadanie erekcji nie zawsze oznacza, że człowiek chce się Masturbować lub angażować się w działania seksualne.

Losowe, niechciane erekcje wpływają na wielu mężczyzn. Nie są one zwykle oznaką stanu zdrowia, ale mogą sprawić, że osoba czuje się nieswojo lub zakłopotany.

Siedem sposobów na zatrzymanie erekcji

Osiągnięcie orgazmu i wytrygowania zwykle pozbywa się erekcji, ale nie zawsze jest to właściwe lub pożądane.

Może to być pomocne dla człowieka, aby nauczyć się innych metod zatrzymywania erekcji.

Należą do nich:

 1. oczekiwanie spokojnie

Prosty sposób radzenia sobie z niechcianą erekcją jest czekać na to, aby odejść. Następujące mogą pomóc:

 • siedzenie w dół
 • powolne oddychanie
 • pozostała spokojna

Aby zmniejszyć zakłopotanie, obejmujące erekcję z długą kurtkę, koszulę lub laptopa może pomóc. Ważne jest, aby pamiętać, że podczas erekcji może wydawać się oczywiste dla osoby doświadczając go, większość ludzi nie zauważyła, więc nie ma powodu, aby być niechętne.

 1. medytacja

Człowiek praktykujący uważność przez medytację w jogi stanowią sam.

Medytacja i oczekiwanie spokojnie może pomóc pozbyć się niechcianych erekcji.

Medytacja może pomóc pozbyć się erekcji i powstrzymać osobę od skupienia się na wzbudzających myśli. Aby spróbować medytacji, osoba powinna:

 •     oddychać powoli i głęboko
 •     skupić się na dźwięku oddechu
 •     Spróbuj powtórzyć słowo lub frazę w kółko, aby skupić umysł
 •     uznać rozpraszające myśli, a następnie wyobrazić pozwolić im odejść, skoncentrowania na dźwięk oddechu

Medytacja może pomóc relaks i jest dostępny dla wszystkich. Niektórzy ludzie znaleźć medytacji trudne, gdy najpierw spróbować, ale są lekcje medytacji i aplikacje, które mogą pomóc.

Przed opierając się na medytacji, aby pozbyć się erekcji, to jest dobry pomysł, aby ćwiczyć go przez cały dzień.

 1. odwrócenie uwagi

Rozpraszać umysł z innymi myślami może pomóc pozbyć się erekcji. Następujące mogą pomóc:

 • unikanie myślenia o czymś wzbudzając
 • skupienie się na rozwiązaniu problemu matematycznego
 • przypominając mowę lub wiersz lub rozwiązując zagadkę
 1. zmiana położenia

Zmiana pozycji siedzącej lub stojącej może również pomóc człowiekowi pozbyć się erekcji. Może to pomóc przenieść ubranie, które mogło być Dotykanie penisa i stymulowanie go.

Przełączanie stanowisk może również pomóc człowiekowi ukryć jego erekcję, jeśli jest w sytuacji publicznej lub niewygodnej.

 1. prysznica w zimnej wodzie

Biorąc zimny prysznic jest tradycyjnym lekarstwem na pozbycie się erekcji, która działa dobrze dla niektórych mężczyzn. Jednak prysznica nie zawsze jest praktyczne.

 1. posiadanie ciepłej kąpieli

Chociaż niektórzy mężczyźni używają zimny prysznic, inni stwierdzą, że ciepła kąpiel pomaga pozbyć się erekcji. Ciepła kąpiel może pomóc osobie odpocząć i zmniejszyć podniecenie. Może również ułatwić oddawanie moczu, co może pomóc wzwodu odejść.

 1. delikatne ćwiczenia

Niektórzy mężczyźni znaleźć delikatne ćwiczenia mogą pomóc pozbyć się erekcji. Jogging i korzystanie z roweru ćwiczeń są proste ćwiczenia, aby spróbować.

Dodaj komentarz