Fakty i mity na temat masturbacji

Relacje seksualne są bardzo przyjemne i mają pozytywny wpływ na relacje. Z czasem jednak wiele par może doświadczyć momentów monotonii, a ich satysfakcja seksualna może się zmniejszyć, powodując również pogorszenie samopoczucia partnera.

Dlatego dobrze jest spróbować nowych rzeczy w dziedzinie relacji intymnych i zrobić to, co do nas należy, aby nasz partner cieszył się swoją seksualnością.

Masturbacja może być bardzo przyjemna. Jednakże, nie wiedząc jak masturbować człowieka może prowadzić do sytuacji małej przyjemności, a nawet bólu.

Dlatego poniżej znajduje się lista wskazówek, dzięki którym, niezależnie od tego, czy masz partnera, czy nie, możesz wiedzieć, jak prawidłowo masturbować człowieka.

masturbacja

Zastosuj lubrykanty

Stosowanie smaru często wiąże się z penetracją odbytu, ale jest idealny do masturbacji. Jego efekt jest zauważalny, jeśli chodzi o unikanie bólu i zwiększanie przyjemności, ponieważ wiele produktów na rynku dostarcza dodatkowych doznań, takich jak zimno, ciepło czy stymulujące zapachy.

Jeśli chcesz, aby Twój partner miał bardziej przyjemną masturbację, użyj smaru, a zobaczysz wyniki.

Przekazuj informacje

Komunikacja jest niezbędna w obszarze działalności pary, a intymność seksualna nie jest wyjątkiem. Poprzez odpowiednie komunikowanie się z naszym kochankiem możliwe jest poznanie jego gustów seksualnych, poznanie tego, co go najbardziej satysfakcjonuje i jak możemy zwiększyć przyjemność, którą czuje. Bez wątpienia otwarte mówienie na ten temat zwiększa zaufanie, a co za tym idzie satysfakcję z relacji.

Zaczyna się miękka i stopniowo wzrasta

Podobnie jak w przypadku masturbacji kobiet, dobrze jest zacząć powoli i zwiększyć tempo masturbacji. Dlatego konieczne jest, aby najpierw stymulować obszary w pobliżu penisa, a następnie przejść do męskiego członka seksualnego. Po wejściu do niego, najlepiej jest zacząć od wolnych ruchów, aby przejść do szybszych ruchów. Dotyczy to również intensywności, dlatego należy stopniowo zwiększać intensywność dotyku.

Zbadajcie ciało

Dobrym sposobem na stopniowe zbliżanie się do penisa jest badanie ciała. Ukąszenia szyi, namiętny pocałunki lub dobry masaż może zwiększyć przyjemne doznania tak, że gdy penis jest stymulowany, krew już przeniósł się przez strefy erogenne i przyjemność stopniowo wzrosła.

Na większość problemów na tle seksualnych istnieją suplementy, na stronie Stopstopnop znajdziesz recenzje najlepszy preparatów.

„Stop and go”

Jedną z technik, która działa bardzo dobrze i jest związana z intensywnością stymulacji jest technika stop and go, co oznacza, że kiedy Twój partner zbliża się do wytrysku i ostrzega Cię, powinieneś przestać się masturbować. Następnie, stopniowo, można rozpocząć proces ponownie i zatrzymać tyle razy, ile się chce. Im więcej razy się połączysz, tym większy wytrysk.

Ustaw go na 100, zanim zaczniesz.

Ta technika działa, ponieważ Twój partner dostaje 100, a następnie zostawiasz go z pragnieniem, co powoduje efekt akumulacji. Ale umieszczenie partnera na 100 jest procesem, który nie tylko zaczyna się, gdy jesteś przed sobą, ale możesz zacząć masturbacje zanim go zobaczyć. Na przykład, nazywając go w pracy, aby powiedzieć mu, że kupiłeś nowy smar do masturbacji go dzisiaj wieczorem. Możesz również robić seksting, dopóki się nie zobaczysz, tak, że spodziewa się spotkania i jest podekscytowany nawet przed włożeniem rąk do pracy.

Wypróbuj różne gry lub techniki

W celu poprawy doświadczenia seksualnego możliwe jest wypróbowanie różnych gier lub technik, które zwiększają to doświadczenie. Na przykład, możesz użyć lodu wokół penisa, kiedy masturbujesz swojego partnera.

Jedna z technik, która jest bardzo skuteczna i daje wielką przyjemność, jest następująca. Po intensywnym masturbacji partnera i ostrzeżeniu, że zbliża się do wytrysku, przestań silnie stymulować kończynę i kontynuuj ruch od dołu do góry penisa, ale po prostu pocierając go ręką. Spowoduje to, że Twój partner przesunie więcej krwi w kierunku penisa w poszukiwaniu Twoich rąk (co zauważył, ale nie z wystarczającą intensywnością) i spowoduje u niego wytrysk z większą siłą i poczuje orgazm, który zabiera go do nieba.

Stwórz sprzyjające środowisko

Środowisko, w którym dochodzi do masturbacji, odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu większej przyjemności. Dlatego dobrze jest dbać o szczegóły tam, gdzie to robimy. Na przykład, możliwe jest umieszczenie muzyki, odpowiedniego oświetlenia i świec w pomieszczeniu, w którym zamierzamy masturbować naszego partnera.

Poszukaj innych miejsc

Ale masturbacja nie tylko może być wykonana w pokoju, ale może być wykonana gdzie indziej. Na przykład, pod prysznicem, gdzie można bawić się strumieniem wody bezpośrednio na strefy erogenne, aby zwiększyć przyjemne doznania. Bardziej odważni mogą nawet wykonywać masturbację w innych miejscach, na przykład na morzu lub w basenie.

Spróbuj różnych pozycji

Klasyczny sposób masturbacji człowieka może wydawać się najprzyjemniejszy, ale w rzeczywistości tak nie jest. Istnieją niekonwencjonalne postawy, które mogą zwiększyć emocje, a co za tym idzie, orgazm. Na przykład, jeśli Twój partner stoi z zamkniętymi nogami i pobudza swojego penisa, opór, jaki czyni z ciałem (który miałby tendencję do odprężenia i oddzielenia kończyn dolnych w czasie wytrysku) powoduje znacznie intensywniejszy orgazm wynikający z ograniczenia możliwości poruszania się. Jestem pewien, że twój partner będzie zachwycony.

Dodaj komentarz